محل تبلیغات شما

در این مقاله ، ما مقدار زیادی از دانلود مجموعه براش فتوشاپ و محتوای برش را در اختیار شما قرار خواهیم داد. خواه به دنبال آموزش هایی باشید که به شما کمک کند در برش های سفارشی کاوش کنید ، بینش از سازندگان که از مجموعه های قلم مو سفارشی برای دیگران استفاده می کنند و یا توزیع می کنند ، یا اگر فقط مطمئن نیستید که چرا برش های سفارشی برای شما مناسب است - دیگر چیزی را جستجو نکنید. 

نمونه ای از تصویر توسط گریلا کرافت که قلم موهای هنری خود را برای قلم موهای تولید شده به نمایش می گذارد
نمونه ای از تصویر توسط guerillacraft ، به نمایش گذاشتن قلم موهای "Art Brushs for Procreate"

امروز ، ما می خواهیم در مورد قلم موهای فتوشاپ و Procreate صحبت کنیم - این دو دوستانه بیش از هر زمان دیگری دوست هستند ، با اضافه شدن توانایی Procreate 5 در استفاده از قلم موهای فتوشاپ اکنون. حتی اگر Photoshop و Procreate بهتر باشد به عنوان رقبا بیشتر از pals توصیف شود ، هر دو آنها با پرونده های PSD کار می کنند و من اغلب خود را در استفاده از این دو در مراحل تصویرسازی خودم می بینم.

نمونه قلم موهای ساخت Graffiti Box Procreate توسط LeoSupply
نمونه ای از "جعبه گرافیتی: برس های تولیدی " توسط LeoSupply

با این حال ، شنیدن این سوال که کدام یک بهتر است - پیش تولید یا فتوشاپ غیر معمول نیست ؟ من به عنوان فردی که از هر دو استفاده می کند ، صادقانه فکر می کنم که هر دو مزایا و معایب خود را دارند. توجه داشته باشید ، اینها نظرات من در اینجا است ، و من یک مشتری عادی و با پرداخت هزینه هستم. 

به عنوان مثال ، Procreate کاملاً قدرتمند و مقرون به صرفه است. من عاشق ابزارهای ایجاد موبایل هستم. به راحتی می توانم روی کاناپه ، در حال حرکت ، هرجای دیگر نقاشی بکشم. از طرف دیگر ، فتوشاپ موارد اضافی ارزشمندی دارد و در جنبه های دیگر زندگی خلاق من نقش اساسی دارد - اما دارای قیمت بالایی نیز هست. به نظر من ، فتوشاپ برای دستیابی به نتایج مورد نظر شما ، خصوصاً از منظر مصور ، اغلب به زمان بیشتری احتیاج دارد. شخصاً به نظر من Procreate بسیار کاربر پسند است.  

نمونه های قلم مو را از Under The Sea Procreate Brushes توسط LeoSupply تولید کنید

باز هم ، این اغلب شبیه سیب و پرتقال است - پاسخ تا حد زیادی ذهنی است و در نهایت کاربر را مجبور به تصمیم گیری آگاهانه می کند. آنچه برای من بهترین است ممکن است برای شما بهترین نباشد.

گزینه های زیادی نیز وجود دارد - مانند Clip Studio Paint یا Corel Painter ، هر دو گزینه قوی که بسیاری از تصویرگران از آن لذت می برند! من از گفتگو با چندین سازنده محتوا برای این مقاله لذت بردم و جالب بود که ببینم چگونه بسیاری از آنها برای بیش از یک سیستم عامل قلم مو ایجاد می کنند. به نظر می رسد که بسیاری از ما فعالانه بیش از یک ابزار گویا استفاده می کنیم. 

من می گویم که این تنوع یک مزیت است. اگر می توانید در بیش از یک سیستم عامل ایجاد کنید ، این به مهارت های شما تنوع بیشتری می بخشد. علاوه بر این ، اگر می توانید برای بیش از یک سیستم عامل برش ایجاد کنید ، به طور بالقوه به کاربران بیشتری می رسید که نوبت به توزیع تجاری برس شما می رسد!

برس های اختصاصی Procreate را از Art Brush برای Procreate by guerillacraft تهیه کنید

چرا در هر دو حالت باید با برش های سفارشی اذیت شد؟ هر دو فتوشاپ و Procreate دارای قلم موها و ویژگی های بسیاری هستند که باعث می شود ابزارهای همه کاره خارج از جعبه باشند. با این حال ، کار با برش های سفارشی - هم وارد کردن محتوای ساخته شده توسط کاربر و هم توانایی ایجاد و شخصی سازی خود - می تواند دنیای شگفت انگیزی از امکانات اضافی را باز کند. 

Yummy Shaders برای Procreate

راستش ، من نمی توانم بدون برش های سفارشی ، طراحی و نقاشی دیجیتالی را تصور کنم. به طور خاص ، اگر نمی دانستم چگونه آنها را سفارشی کنم ، از همان انعطاف پذیری و عمق گزینه های یکسانی برخوردار نیستم. در حالی که من بعضی اوقات از قلم موهای پیش فرض استفاده می کنم ، برش های موردعلاقه من معمولاً قلم موهایی هستند که خودم ایجاد کردم یا وارد کردم.

نمونه براش های نیمه ساخت کمیک های ساخت کمیک توسط LeoSupply

بسیار خوب ، بنابراین تصمیم گرفتید که می خواهید به برس های سفارشی چرخش دهید ، همه از ابتدا. از کجا شروع می کنید؟ 

این آموزشها را از Envato Tuts + بررسی کنید - آنها مکان بسیار خوبی برای شروع هستند!

ایجاد یک قلم مو سفارشی در فتوشاپ یا Procreate کار سختی نیست. با این حال ، ایجاد یک برس عالی بسیار دشوارتر است - نوعی برس سفارشی که چیزی جدید ، پیشرفته یا هدفمند به زرادخانه یک هنرمند اضافه می کند. 

نمونه هایی از برس طبیعی برای قلم مو Procreate که توسط guerillacraft تنظیم شده است

من می توانم استدلال کنم که این یک نقطه شروع عالی است ، هنگامی که ما اصول ایجاد و سفارشی سازی برش را درک کنیم. امیدوارید با این برش به چه چیزی برسید؟ به عنوان مثال ، آیا شما به دنبال افزودن بافت هستید؟ شاید شما به دنبال ترسیم یا رنگ آمیزی چیز خاصی مانند ابر یا شاخ و برگ باشید. شاید شما به دنبال چیزی هستید که متناسب با یک قسمت خاص از فرآیند خود باشد ، مانند طراحی یا ترکیب. یا شاید شما هم دوست دارید چیزی عجیب یا تزئینی مانند یک قلم مو یا قاشق شیرینی درست کنید. آسمان حد است.

با این حال ، مانند بسیاری از هنرها و طراحی ها ، حتی وقتی آسمان حد باشد ، ما همچنان از یک نقشه راه بهره مند می شویم. تا زمانی که کاوش رایگان هدف شما نباشد (که می تواند راهی عالی برای یادگیری باشد!) ، نتیجه نهایی خود را در نظر بگیرید.

برس های بافت GRASS SET را توسط a_slowik ایجاد کنید

با این اوصاف ، من از گفتگو با چندین سازنده محتوا که قلم موهای سفارشی ایجاد می کنند ، لذت بردم - برش های فتوشاپ ، برش های Procreate و برس برای نرم افزارهای دیگر نیز! برخی از برش های عالی را که ایجاد کرده اند ، و همچنین افکار و بینش آنها در مورد ایجاد قلم موهای سفارشی را بررسی کنید.

۱۶ ایده ی کارآفرینی کم هزینه و با سرمایه گذاری پایین

جشنواره فروش آبگرمکن برقی زودجوش و شیرهای برقی اروپایی

موسیقی زمینه برای ویدئو: چگونه آهنگ کامل را انتخاب کنیم

، ,های ,سفارشی ,قلم ,ایجاد ,یک ,برش های ,قلم موهای ,بیش از ,های سفارشی ,می کنند ,چندین سازنده محتوا

مشخصات

آخرین مطالب این وبلاگ

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

هنر؛روشی خاص برای بیان حقایق زندگی کنگره 60 - نمایندگی شهدا(پرستار) - لژیون 10 یادوراه من ماهان موزیک , آهنگ های خاص ولایت آقا علی{علیه السلام} پایگاه اطلاع رسانی لاشارwww.lasharnews.ir اللهم عجل لولیک الفرج بحق زینب کبری سلام الله علیها Maria's memory worksundtoscgang anzab چهرگان (انزاب)