محل تبلیغات شما

همه هشت قسمت هانا فصل دو در جمعه 3 جولای 2020 در Prime Video به نمایش جهانی می آیند.

Esmé Creed-Miles در فصل 1 هانا

هانا پس از کشف خود در پایان فصل یک ، اکنون می داند که او تنها زن جوانی نیست که مهارت بی نظیر و آموزش های نخبه ای دارد. برنامه اوتراکس تعداد كثیری از نوجوانان بسیار آموزش دیده را تولید كرده است كه رشد آنها در آستانه رسیدن به "مرحله دوم" كشنده است.

Esmé Creed-Miles بار دیگر نقش اصلی Hanna را بازی می کند و Mireille Enos به عنوان ماریسا ویگلر مأمور CIA در فصلی که درموت مولرونی را به عنوان ناظر اوتراکس ، جان کارمایکل معرفی می کند ، بازگشت.

Mireille Enos در هانا فصل 1

بر اساس فیلم تحسین برانگیز جو رایت در سال 2011 ، فصل دوم هشت قسمته هانا توسط دیوید فار ( مدیر شب ) ، که نویسنده اصلی این فیلم بود ، و پل واترز ، لورا لوماس ، نینا سگال و شارلوت هامبلین نوشتند.

این مجموعه توسط استودیوهای آمازون ، استودیوی بین المللی NBCUniversal ، استودیو فردا و تلویزیون با عنوان عنوان تولید می شود. دیوید فار همچنین در کنار کارگردانان سریال های اوا هوسون و اوگلا هاوکسدوتیر به عنوان کارگردان اپیزود و آخرین مرحله پیش از آخرین فعالیت می کند.

آلبرت چنگ ، ​​سرپرست تلویزیون ، استودیوی آمازون ، پس از آغاز فصل اول ، گفت: "ما می دانستیم که چیزی منحصر به فرد با هانا داریم و با توجه به انگیزه ویژه آن از پیش نمایش ویژه Super Bowl ، مشتریان Prime Video Amazon در سراسر جهان توافق کردند." "هانا واکنش فوق العاده ای داشته است ، و ما نه تنها از نحوه عملکرد ما در این سرویس ، بلکه با دنیای پر از اکشن که دیوید فار برای این مجموعه و بازیگران ستاره ای ، به رهبری Esmé Creed ساخته است ، بسیار هیجان زده هستیم - مای ، میریل انوس و جوئل کینامان. ما هیجان زده ایم که به هواداران فرصتی می دهیم تا هانا به سفر خود در آمازون ادامه دهند. "

دیوید فار افزود: "من بسیار مشتاقانه منتظر هستم که هانا را در مرحله بعدی سفر خود ببرم." "این تجربه فوق العاده ای بوده است و من احساس می کنم بسیار مورد حمایت NBCU ، Working Title و Amazon قرار گرفته ام. فصل بعدی ما را وارد دنیای کاملاً خیالی جدیدی خواهد کرد. من نمی توانم صبر کنم تا زمین تازه را برای این زن جوان تنها که فقط می خواهد متعلق باشد اما فقط برای زنده ماندن باید بجنگد کشف کنم. "

مدیاوین

جف واچتل ، رئیس ، استودیوی بین المللی NBCUniversal اضافه کرد ، "این یک نمونه فوق العاده از کاری است که ما به عنوان یک استودیو می خواهیم انجام دهیم - یک ایده درخشان که توسط یک تیم خلاق کلاس جهانی زنده شده است."

Esmé Creed-Miles در فصل 1 هانا

هانا در حالی که می خواهد با پدرش متحد شود و از عوامل خطرناکی که آنها را هدف قرار می دهد - و سرانجام آنها را سرنگون کند) چاره ای ندارد جز اینکه به تنهایی در اروپا یک سفر خطرناک را آغاز کند. تربیت منزوی هانا او را وادار می کند که در این راه با چالش های جسمی و روحی ویژه ای دلهره آور روبرو شود ، زیرا او در حال توطئه ای عمیق تر - توطئه ای است که می تواند خنثی کردن او و پدرش باشد.

۱۶ ایده ی کارآفرینی کم هزینه و با سرمایه گذاری پایین

جشنواره فروش آبگرمکن برقی زودجوش و شیرهای برقی اروپایی

موسیقی زمینه برای ویدئو: چگونه آهنگ کامل را انتخاب کنیم

، ,کند ,ای ,یک ,هانا ,فار ,می کند ,فوق العاده ,دیوید فار ,است که ,، استودیوی

مشخصات

آخرین مطالب این وبلاگ

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

عزیزان من اصول و دانش حسابداری عکس 2020 الکتروتولز - electrotools خرید لباس مجلسی ترک کاشی پرسپولیس طرح سفال-پوشش سقف-ورق رنگی-سقف شیب دار viodwormortret ببر مازندران parsiboy